ד"ר עידית מהרשק
רופאת עיניים

בהסדר עם כללית מושלם, לאומית, מאוחדת, מכבי שב״ן  וביטוחים פרטיים

התמחויות

נוירואופטלמולוגיה - ד"ר עידית מהרשקת רופאת עיניים פרטית

נוירואופטלמולוגיה

נוירו-אופטלמולוגיה, תת-התמחות שמשלבת ידע בעיניים ונוירולוגיה יחד, דורשת הכשרה מיוחדת ומומחיות בבעיות עין, מוח, עצבים ושרירים.
רופא שהוא נוירו-אופתלמולוג מאבחן בעיות ראייה הקשורות למערכת העצבים.

צניחת עפעפיים חדשה (PTOSIS) ד"ר עידית מהרשק רופא עיניים במרכז

צניחת עפעפעים

הסיבות לצניחת עפעף (פטוזיס) יכולות להיות מתיחת שריר מרים העפעף עם הגיל, פגיעה בשריר או מחלות וגידולים המשפיעים על שריר העפעף. ילדים ומבוגרים יכולים לסבול מפטוזיס. ניתן לטפל במצב זה כדי לשפר את הראייה כמו גם את המראה.

הפרעות בתנועות עיניים ד"ר עידית מהרשק רופאת עיניים הרצליה

הפרעות בתנועות עיניים

כפל ראייה הינו מצב בו גוף אחד נראה כשני גופים נפרדים, מלאים או חלקיים. הפרעה זו יכולה לנבוע מבעיה בעצבים המובילים לשרירים המניעים את גלגל העין, מבעיה בשרירים עצמם או מהפרעה בתקשורת עצב-שריר.

הפרעה בשדה הראייה. ד"ר עידית מהרשק רופאת עיניים פרטית בהרצליה

הפרעה בשדה הראייה

אובדן ראייה זמני (חולף) הוא בעיה נפוצה ויש לה גורמים אפשריים רבים אובדן ראייה יש לה גורמים אפשריים רבים כמו בעיות בזרימת הדם לעין, לעצבי הראייה או למוח, בצקת בעצב הראייה, בעיות במשטח העין, טרשת נפוצה ועוד.

אי שיוויון באישונים ד"ר עידית מהרשק רופאת עיניים

אי שיוויון באישונים

אי שיוויון בגודל האישונים (אניזוקוריה) יכול להתבטא בראייה מטושטשת ו/או ברגישות לאור אך הוא יכול להיות סימן לבעיה נוירולוגית מסכנת חיים. מצב זה מחייב אבחון אישונים ​​בתנאי תאורה שונים ובדיקות של עיניים ועצבי הגולגולת ע"י נוירואופתלמולוג.

מחלות של עצב הראיה ד"א עידית מהרשק רופאת עיניים פרטית

מחלות עצב הראייה

נזק לאחד או לשני עצבי הראייה יכול לגרום לאובדן ראייה זמני או קבוע. יש מחלות שונות היכולות לגרום נזק לעצב הראייה כגון גלאוקומה, דלקת בעצב הראייה, אוטם או ניוון בעצב הראייה ובצקת של ראש עצב הראייה.

ד"ר עידית מהרשק רופאת עיניים מומחיות ובעלת ניסיון רב באבחון וטיפול בעיות ראייה ומחלות נפוצות בתחום של נוירואופתלמולוגיה כגון אובדן ראייה בלתי מוסבר, דלקת בעצב הראייה ועוד

תפריט נגישות

Scroll to Top