ד"ר עידית מהרשק
רופאת עיניים

בהסדר עם כללית מושלם, לאומית, מאוחדת, מכבי שב״ן  וביטוחים פרטיים

רופא עיניים פרטי

רופא עיניים פרטי: מתי מומלץ?

כל בעיה בעיניים היא מלחיצה, יובש בעיניים או דלקת. מקרים של כתמים שחורים בראייה או אובדן ראייה לרגע יכול להיות מאוד מלחיץ ודורש טיפול מהיר ללא דיחוי. הפניה אל רופא עיניים לעיתים יכולה לחכות אך יש מקרים שתרצו פניה מהירה אל רופא עיניים פרטי. נדרשתם לטיפול רפואי בעיניים והתלבטתם אודות הרופא המתאים?

במקרים רפואיים רבים ובמיוחד בעיניים נרצה לקבל את הטיפול הטוב ביותר והמהיר ביותר ולכן נעדיף לפנות לרופא פרטי לקבלת טיפול מתאים ובמועד הקרוב ביותר האפשרי.

בבחירה של רופא עיניים פרטי תוכלו לקבוע תור במועד קרוב, אם אתם צריכים  טיפול מקצועי דחוף, ובנוסף שתדעו שאתם בידיים המקצועיות ביותר שיש, ושאתם מטופלים היטב על ידי רופא עיניים פרטי מומחה בתחומו

אם אתם מרגישים שיש צורך בטיפול דחוף חשוב לפנות אל רופא עיניים פרטי בכל בעיה רפואית בה אתם זקוקים לטיפול איכותי.

היתרונות של רופא עיניים פרטי

רופא עיניים פרטי זמין ואפשר לקבוע תור מהיר מבלי לחכות חודשים לתורך נחסך זמן המתנה ארוך וניתן לקבל טיפול מהיר.

רופא עיניים פרטי לרוב מקבל בקליניקה שלו, הכוללת מכשור מתאים לבדיקת עיניים.

בפנייה לרופא עיניים פרטי, המטופל צריך לשלם עבור הטיפול, בחלק מהמקרים ניתן לקבל החזר דרך חברות הביטוח, יחד עם זאת  התמורה שווה מאחר שאתם מקבלים טיפול מקצוע מהיר שיכול לסייע בפתרון הבעיה הרפואית.

רופא עיניים פרטי  יקדיש לכם את הזמן הנדרש לבדיקה מעמיקה ולהעניק טיפול איכותי ומיומן, בהתאם לתחום ההתמחות הייחודי שלו.

מתי פונים לבדיקה אצל רופא עיניים?

לרופאי עיניים פונים כאשר מתעורר חשד לדלקות או זיהומים בעין או מחלה כלשהי. בדיקות ראיה הם לא תחום ההתמחות של רופא עיניים.

רופאי עיניים עוסקים באבחון מחלות עיניים ובטיפול בהן. בין מחלות העיניים השכיחות, ניתן לציין את הקטרקט. מצב בו עדשת העין נעשית עכורה. הטיפול בו הוא ניתוח להוצאת עדשת העין הפגועה והחלפתה בעדשה מלאכותית חדשה.

מחלות עיניים נוספות הן הגלאוקומה המתבטאת בלחץ תוך-עיני מוגבר שעלול לגרום לאבדן הראיה. הטיפול נעשה באמצעות טיפות או כדורים להורדת הלחץ. בנוסף, ניוון רשתית, שזו הסיבה השכיחה ביותר לאבדן הראייה בגיל מבוגר.

היכן תוכלו למצוא רופא עיניים פרטי מקצועי?

ההמלצה היא לפנות לרופא עיניים פרטי לפי תחום ההתמחות שלו. תוכלו לקבל המלצות מבני משפחה או חברים שיסייעו לכם לבחור את הרופא המתאים רופאי עיניים פרטיים תוכלו למצוא במגוון מרפאות וקליניקות, תוכלו למצוא את הרופא שקרוב לאזור מגוריכם. במידה ואין המלצות תוכלו לעשות חיפוש באינטרנט. תוכלו לקרוא חוות דעת וביקורות על רופאי עיניים פרטיים ולפנות לרופא עיניים המקבלים באופן פרטי.

ד"ר עידית מהרשק רופאת עיניים המומלצת עבורכם.

ד"ר מהרשק הינה מומחית עיניים עם תת התמחות בנוירואופתלמולוגיה.

ברשותה ניסיון רב באבחון וטיפול בבעיות ראייה הקשורות למערכת העצבים.

תת התמחות יחודית זו דורשת הכשרה מיוחדת ומומחיות אותן רכשה בארץ ובאוניברסיטת DUKE בצפון קרוליינה, ארה"ב.

כיום ד"ר מהרשק מקבלת מטופלים בכמה מסגרות: בבית חולים וולפסון, בקופ"ח מכבי ובמרפאה פרטית בהרצליה פיתוח.

לד"ר מהרשק ניסיון רב בתחום רפואת העיניים, והוא יכולה לסייע לכם בכל בעיה רפואית בעיניים, בקביעת תור במועד הנוח לכם.

ד"ר מהרשק מתמחה במגוון תחומים כגון מחלות עצב הראיה, אזינקורויה, ויוכל לסייע לכם בכל שאלה ובעיה רפואית. קבעו תור בהקדם האפשרי לד"ר מהרשק, ותקבלו ייעוץ וטיפול רפואי מסור, כדי לסייע לכם בכל בעיה רפואית בעיניים.

אל תהססו ובחרו בטוב ביותר לסייע לכם בבעיה הרפואית, צרו קשר כבר היום.

שינויים בראייה לאחר 40 ד"ר עידית מהרשק רופא עיניים
רופאת עיניים | רופא עיניים פרטי  | רופא עיניים בהרצליה

רופאי עיניים מומחים

רפואת עיניים כוללת מספר תת התמחויות, רופא עיניים המתמחה בגלוקומה, רופא עיניים המתמחה בקטרקט ועוד. רופא עיניים עובר התמחות על אותו תחום שבו הוא מקצועי ומטפל.

לדוגמא, נוירואופטלמולוגיה, תת-התמחות שמשלבת ידע בעיניים ונוירולוגיה יחד, דורשת הכשרה מיוחדת ומומחיות בבעיות עין, מוח, עצבים ושרירים.

אף על פי שחלק מהבעיות שמגיעות לנוירו-אופתלמולוג אינן מדאיגות, מצבים אחרים עלולים להחמיר ולגרום לאובדן ראייה קבוע, או להפוך לסכנת חיים. לפעמים הבעיה מוגבלת לעצב הראייה או למערכת העצבים ובפעמים אחרות היא קשורה למצב רפואי כללי. לנוירו-אופתלמולוג יש יכולות ייחודיות להעריך מטופלים מנקודות המבט העיניית, הנוירולוגית והרפואית כדי לאבחן ולטפל במגוון רחב של בעיות.

חלק מהבעיות הנפוצות המאובחנות על ידי נוירו-אופתלמולוג כוללות: בעיות בעצב הראייה (כגון דלקת של עצב הראייה, אוטם של עצב הראייה), אובדן שדה ראייה, אובדן ראייה בלתי מוסבר, אובדן ראייה חולף, ראייה כפולה חדשה, תנועות עיניים לא תקינות, מעורבות העין במחלה של בלוטת התריס, מיאסטניה גרביס, אי שוויון בגודל האישונים וצניחת עפעפיים חדשה.

דוגמה נוספת היא קטרקט, אנשים רבים בגיל מתקדם סובלים מעכירות העדשה בעין. רופא עיניים המומחה בקטרקט הוא שיבצע ניתוחים אלו.

בדיקת עיניים על-ידי רופא עיניים

בדיקת עיניים מסייעת לגלות מחלות שלא תמיד המטופל ירגיש בהן, למשל אנשים הסובלים מסוכרת עלולים לפתח רטינופתיה מבלי שירגישו בכך. מחלות שעלולות לגרום לעיניים נזק בלתי-הפיך ואף לעיוורון. בדיקות עיניים תקופתיות חשוב לבצע בהתאם לבריאות של המטופל והיסטוריה משפחתית.

תדירות הבדיקות משתנה בהתאם לגיל ולהמלצתו של רופא עיניים. בין המחלות שלרוב נבדקות הן קטרקט, גלאוקומה, בדיקת הרשתית לחולי סכרת, וניוון מרכז הראייה ועוד.

רופא עיניים מומחה עוסק בבריאות העין ותפקודי העין השונים. רפואת עיניים מאבחנים ומטפלים במחלות עינייים ובעיות הקשורות לראייה. מוזמנים להזמין תור.

תפריט נגישות

Scroll to Top