ד"ר עידית מהרשק
רופאת עיניים

בהסדר עם לאומית, מאוחדת, מכבי שב״ן  וביטוחים פרטיים

באילו מקרים כדאי לפנות לרופא עיניים פרטי?

פנייה לרופא עיניים פרטי יכולה להתבצע במספר מקרים ולהיות חשובה תוך שמירה על בריאות העיניים והראיה שלך. הנה המדריך למקרים בהם כדאי לחשוב על פנייה לרופא עיניים פרטי

בדיקות רגילות לבריאות העיניים

גם אם אין לך בעיות רפואיות בעיניים, כדאי לבצע בדיקות רגילות שמשמשות לבדיקה של בריאות העיניים. רופאת עיניים פרטית יכולה לבדוק את רמת הראייה שלך, לזהות בעיות בשלב מוקדם ולספק המלצות לשדרוג הראייה. ישנם מקרים שיש היסטוריה משפחתית כגון גלוקומה הדורשת לבדוק את העיניים אחת לתקופה.

בעיות בראייה

אם יש לך בעיות בראייה כמו ראייה מטושטשת או אי נוחות בזמן קריאה או צפייה במסכים, רופאת עיניים פרטית תוכל לעזור במציאת הגורם לבעיה ובפתרון הבעיה.

בעיות רפואיות בעיניים

בעיות רפואיות בעיניים כמו דלקת חריפה בעיניים, עיניים יבשות, גלאוקומה, או כל בעיה אחרת, רופא עיניים פרטי יכול לספק טיפול מותאם אישית ולשפר את איכות החיים שלך.

קיצור המתנה

המתנה ארוכה לטיפול במערכת הבריאות הציבורית ידועה ולעיתים לוקח מספר חודשים לראות רופא, לא תמיד נרצה או נוכל להמתין את התור הארוך. ולכן פניה אל רופאת עיניים פרטית יכולה לקצר משמעותית את ההמתנה או שאנו חשים שיש דחיפות רפואית מיידית ומהירה, רופא עיניים פרטי יכול לספק פתרון מהיר.

חוות דעת שניה

במקרים של טיפול מסובך או חשש נרצה לקבל חוות דעת שנייה של רופא עיניים. במקרים אלו מומלץ לפנות אל רופאת עיניים בהתאם להתמחות הנדרשת. רופאת עיניים פרטית תוכל להקדיש לכם את הזמן הנדרש ולענות על שאלות רפואיות מקצועיות. רופאת עיניים פרטית תוכל לספק תשובות והכוונה מותאמת אישית.

זכרו שמדובר על בריאות העיניים, כדאי להתייעץ עם רופא עיניים פרטי או במערכת הבריאות הציבורית במידה ויש בעיות רפואיות ספציפיות. רופאת עיניים עשויה לשפר את איכות החיים ולשמור על בריאות העיניים.

חשוב לבדוק על הניסיון והמומחיות של הרופאה. שאל אותה על תחום ההתמחות שהיא מטפלת ועל ניסיון שלה בתחום. הרופאה עם ניסיון רחב יכולה לספק את הטיפול הטוב ביותר.

ד"ר עידית מהרשק הינה רופאת עיניים פרטית בתחום ההתמחות הנוירואופתלמולוגיה שהינו תחום מרתק ושמתרכז בבעיות עיניים בחיבור לנוירולוגיה. בעיות של תנועות עיניים, מחלות עצב הראייה הפרעות בתנועות העיניים ועוד.

ד"ר מהרשק עידית עובדת כרופאה בכירה בבית חולים וולפסון, בקופ"ח מכבי ובקליניקה פרטית.

תפריט נגישות

Scroll to Top